Yhteystiedot

Puheenjohtaja     Sauli Liikola    sauli.liikola(at)gmail.com  0400626730

Varapuheenjohtaja   Simo Heikkinen   simo.heikkinen(at)pp4.inet.fi  0405293990

Sihteeri   Risto Westerholm  risto.westerholm(at)hotmail.com   0408413466

Taloudenhoitaja   Ari Järvinen   ari.jarvinen(at)ppe.inet.fi   0400640545

Nuorisovastaava Markku Kankainen   markku.kankainen64(at)gmail.com  0443133006

Koulutusvastaava  Sauli Liikola   sauli.liikola(at)gmail.com  0400626730

Järjestövastaava  Ari Järvinen      ari.jarvinen(at)ppe.inet.fi   0400640545

Työehtosopimusvastaava  Sauli Liikola   sauli.liikola(at)gmail.com  0400626730

Työsuhdevastaava  Einar Matikainen  einarmatikainen(at)gmail.com  0408413466

Sosiaali- ja työsuojeluvastaava Olli Lehtonen   olli.lehtonen(at)gmail.com

Eläkeläisten yhteyshenkilö  Vappu Koivisto   vappu.koivisto(at)pp.inet.fi   0400825349

Kirjeenvaihto Sauli Liikola   sauli.liikola(at)gmail.com   0400626730

Jarmo Heinonen     04567968

Arja Järvinen

Jokilaakson Auto- ja Kuljetustyöntekijät ry os. 104 Jämsä       Toimikunta 2019

Valinnat  järjestäytymiskokouksessa

Majanvaraus

0400235404

Risto Westerholm (+358408413466)   

 

 

   

 

 

 

 

 
      
      

 

 

 

 

 

 

  
  

 

 

 

 

     
      
  
 
   

 

     

 

     
      
      

 

     
 
    
    

                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    
                    

 

Tiesitkö, että henkilötietolaki vaatii yhdistykseltäkin rekisteriselosteen? Rekisteriselosteesta tulee käydä ilmi rekisterinpitäjän yhteystiedot, mitä henkilötietoja käsitellään, tietojen käsittelyn tarkoitus ja suojauksen periaatteet. Katso tarkempia vinkkejä Yhdistystiedon Wikistä.


 

Ota yhteyttä